در ادامه ۶ دلیل اصلی برای نصب سیستم های اعلام سرقت را شرح خواهیم داد.

حفظ حریم شخصی و جلوگیری از ورود غیر مجاز
عامل بازدارندگی دزدگیر از ورود به محدوده شخصی افراد تا حد بالایی جلوگیری خواهد کرد. بر طبق آمار ۸۰ درصد سرقت ها در زمان ترک صاحب خانه و یا هنگام خواب صورت میگیرد.
ایمنی در قبال آتش سوزی
با اتصال آشکار سازهای حریق به برخی دزدگیر های اماکن میتوان علاوه بر هشدار سرقت از وقوع آتش سوزی در محیط جلوگیری کرد تا از آسیب های ناشی از حریق ممانعت بعمل آورد.
حفظ سرمایه های اندوخته
با نصب سیستم های حفاظتی اماکن میتوان از اموال خود در خانه و محیط کار محافظت کرد. سارقین در بدو ورود به منازل به دنبال یافتن طلا، پول و اشیاء گرانبها هستند.
ارزشمندی محیط شخصی
نصب سیستم حفاظتی در منزل و یا محیط کار را به نصب سیستم صوتی بر روی خودرو تشبیه میکنیم . قطعا محیط مجهز به سیستم امنیتی از جمله دزدگیر اماکن، سیستم اعلام حریق، دوربین های مداربسته و یا آیفون های تصویری هنگام معاملات فروش و یا اجاره از برتری حائز اهمیتی نسبت به سایر مکان ها برخوردار هستند.
حفاظت از حیوانات خانگی
سنسورهایی با قابلیت تشخیص حیوانات بکار گرفته میشوند که در نبود ساکنین علاوه بر حفاظت از محیط به تحرک حیوانات خانگی نظیر سگ و گربه حساس نیستند و بدین طریق میتوان از سلامت حیوانات خانگی نیز محافظت کرد.
امکان دریافت گزارشات ورود و خروج به محیط
در محیط های پرتردد و بخصوص اماکن اداری با نصب هشدار دهنده های اعلام سرق علاوه بر حفظ امنیت میتوان گزارشات ورود و خروج به محیط را بق ساعت و تاریخ ثبت و در مواقع خاص مرور کرد.

پاسخ بدهید